English
domov
dodaj med priljubljene
nastavi za domačo stran
tiskaj

P

T

S

Č

P

S

N

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

17. LIFFe
prijava filma

Slikati ali se ljubiti
Legenda
razprodano sprememba urnika
Prikazujem urnik za dan 24.11.
Lokacija Datum Ura Film Sekcija Opombe
Kino Komuna 24.11. 00:10 Mongolski namizni tenis (Mongolian Ping Pong)
Velike zgodbe malih ljudi
Kinoklub Vič 24.11. 11:00 Potepuški psi (Stray Dogs)
Velike zgodbe malih ljudi
Kinodvor 24.11. 12:00 Pojdi domov (Go Home)
V imenu očeta
Kosovelova dvorana 24.11. 15:30 Afrika United (Africa United)
Dokumentarni
Kosovelova dvorana 24.11. 15:30 V tvojih sanjah (In Your Dreams)
Kratki
Linhartova dvorana 24.11. 16:00 Mladi Jud (Jewboy)
V imenu očeta
Kino Komuna 24.11. 17:00 Potepuški psi (Stray Dogs)
Velike zgodbe malih ljudi
Kinodvor 24.11. 17:00 Šutka (The Shutka Book of Records)
Dokumentarni
Linhartova dvorana 24.11. 17:15 Afrika United (Africa United)
Dokumentarni
Kinoklub Vič 24.11. 17:30 Mladi Jud (Jewboy)
V imenu očeta
Kosovelova dvorana 24.11. 17:45 2 ali 3 stvari, ki jih vem o njem (2 Or 3 Things I Know About Him)
Dokumentarni
Kosovelova dvorana 24.11. 17:45 Enosmerna vozovnica (One Way Ticket)
Kratki
Kino Komuna 24.11. 19:30 Tony Takitani (Tony Takitani)
Proti vetru
Kinodvor 24.11. 19:30 2 ali 3 stvari, ki jih vem o njem (2 Or 3 Things I Know About Him)
Dokumentarni
Kinoklub Vič 24.11. 19:45 Potepuški psi (Stray Dogs)
Velike zgodbe malih ljudi
Kosovelova dvorana 24.11. 20:00 Čarobno ogledalo (The Magic Mirror)
Proti vetru
Linhartova dvorana 24.11. 20:45 Ljubljana je ljubljena (Ljubljana is Loved)
Naši
Kinodvor 24.11. 22:00 Afrika United (Africa United)
Dokumentarni
Kino Komuna 24.11. 22:00 Notranje zadeve (Infernal Affairs)
Ekstravaganca
Kinoklub Vič 24.11. 22:00 Mladi Jud (Jewboy)
V imenu očeta
Kosovelova dvorana 24.11. 22:30 Pojdi domov (Go Home)
V imenu očeta

2005 © ljubljanski mednarodni filmski festival    AVTORJI     PRAVNA OBVESTILA   KONTAKT